new_ivalon (new_ivalon) wrote,
new_ivalon
new_ivalon

Про обычаи Индии

india_01 (700x560, 86Kb)
В обычаях Индии много бесценного, что и нам бы не повредило.

Не следует думать, что бросание младенцев на ткань с крыши им сильно вредит, совсем наоборот. это метод активизации тела-сознания.

Мы забыли про такие методы.

Насчет каст, то их существование связано с кармой.

Когда двое соединяются в семью, то уровень кармы их семей начинает выравниваться, подобно воде в соединенных сосудах.

Это способно привести к трагическим последствиям, если разница слишком велика, причем в семье с более высокой кармой пострадают самые лучшие ее представители.

Это может сказаться на детях, подобная ситуация может являтся причиной шизофрении у детей в таких семьях. и других проблем.

у нас у власти какая каста?

Насчет дхармы, так это все наследие с тех времен - голодовки в тюрьмах и в протестах.

Это все в Махабхарате можно почитать

Вся христианская доблесть это есть малая толика традиционной индийской, которая в свою очередь перекочевала в Индию отсюда же.

При распространения новых ветвей христианства в самых ортодоксальных и заниженных вариантах сторонники этих вариантов старательно уничтожали все следы, связующие учение Христа с учением, в традиции которого он возник и стал известен.

Никто ведь в здравом уме и трезвой памяти не подумает, что безвестный проповедник станет известен просто так на огромной территории без СМИ и телевизора.

Это было возможно только в более древнем каноне, где он был признан словом Будды.

Пост, на который это писалось комментом,тут
http://www.liveinternet.ru/users/32...#BlCom615215956


Офіційна назва - Республіка Індія

Столиця — Нью-Делі

Площа- 3287,3 тис. кв. км.

Населення - 1 млрд. 027 млн. Осіб

Офіційні мови - хінді та англійська, а також 17 регіональних мов.

Розташування - Індія розташована на півдні Євразійського континента, на півострові Індостан. На північному заході межує з Пакистаном та Афганістаном (частина індійського штату Джамму й Кашмір, що межує з Афганістаном, перебуває під контролем Пакистану); на півночі - з КНР, Непалом і Бутаном; на сході - з М'янмою і Бангладеш. На півдні вузька Полкська протока і Манарська затока відділяють її від Шрі-Ланки. Протокою Грейт-Ченнел між островами Великий Нікобар і Суматра проходить морський кордон між Індією та Індонезією.

Грошова одиниця - індійська рупія = 100 пайсам

Релігія - 82,6% населення сповідують індуїзм, 12,2% - іслам, 2,34% - християнство; серед віруючих є також сикхи (1,94%), буддисти (),76%), джайни (0,4%) та ін.

Найбільші міста: Калькутта, Мумбаї (Бомбей), Ченнаї, Хайдарабад, Бангалор, Ахмедабад.

Національне свято - 26 січня - День Республіки.

Клімат Індії субекваторіальний, мусонний, на півночі – тропічний.
Клімат вологий та дощовий влітку, теплий та сухий зимою. Середньо добові температури на північних рівнинах перевищують 18˚. Кількість опадів значна але дуже різниться за територіями. Найбільше їх у вологий сезон ( Червень - вересень) і найменше у жаркий і посушливий. На північному сході і на узбережжях випадає до 3000 мм опадів на рік, на заході в пустелі Тар - менше 100мм. Водна система становить собою стік з Гімалаїв та деякі ріки на півдні країни. Ґрунти : алювіальні, регулі, червоно і жовтоземи. Індія потерпає від посух і повеней у різних її частинах.

Оригинал записи и комментарии на LiveInternet.ru

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments